صبح روز چهارشنبه یازدهم فروردین ماه محمود قاسمی در این آیین ضمن قدردانی از اقدامات متنوع بهزیستی به جامعه هدف خود به نقش مهم مراکز مثبت زندگی اشاره و تاکید کرد: با ایجاد این مراکز دسترسی به خدمات بهزیستی آسان تر می شود.

وی تصریح کرد: خیرین همیشه یاری رسان کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه بوده و هستند.

قاسمی با اشاره به اینکه خدمات بهزیستی و امداد بسیار ارزشمند است گفت: خدمات بهزیستی و امداد و خیرین شهرستان در بحث ویروس کرونا به اقشار آسیب پذیر جامعه بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی همیشه این مردم و خیرین بوده اند که در برابر تهدیدات، حوادث و مشکلات مختلف جهت حفظ این نظام و انقلاب در صحنه حضور داشته اند، خاطرنشان کرد: در این شرایط سخت اقتصادی کمک به محرومان و نیازمندان از ضرورت‌های جامعه اسلامی است که البته در این راستا باید از جلب مشارکت‌های مردمی و خیرین بیش از پیش بهره گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه رضوانشهر نیز در این آیین با قدردانی از ارائه خدمات بهزیستی و کمیته امداد به اقشار آسیب پذیر و نیارمند جامعه گفت: بهزیستی و کمیته امداد در بحث کرونا عالی ترین خدمات را در این شهرستان به مردم داشتند و همچنین از خیرین شهرستان که به کمک مردم و فقرا آمدند تشکر می کنم.

دکتر حسن محمد یاری نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر وئ ماسال در مجلس شورای اسلامی نیز خیرین را منشاء خیر در جامعه دانست و اظهار داشت: یکی از بزرگترین سرمایه‌ها در جامعه ایرانی و اسلامی وجود خیرین است.

در شهرستان رضوانشهر ۳ مرکز مثبت زندگی با هدف شناسایی افراد نیازمند و افزایش آگاهی عموم مردم از خدمات بهزیستی ، تسهیل دسترسی گروهای هدف ، افزایش رضایت مندی مردم و توزیع عادلانه خدمات از جمله مزایای راه اندازی این مراکز می باشد.

در پایان جمعی از خیرین شهرستان توسط مسئولین مورد تجلیل قرار گرفتند.

دیارمیرزا