به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال، « حسن محمدیاری » عصر امروز(شنبه، 17آبان) در آیین تودیع و معارفه رییس دانشگاه آزاد اسلامی ماسال اظهار کرد: ارزش و برجستگی کار برای تعلیم و تعلم و پژوهش برای همه ارزشمند و والا است.
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارزش نخبگان بسیار زیاد بوده و باید از ظرفیت همه دست اندرکاران استفاده شود افزود: طبق فرموده پیامبر اکرم(ص): خواب یک عالم و عاقل افضل و بالاتر از شب زنده داری کسی که نمی داند و نمی فهمد است.
وی با اشاره به اینکه با حساسیت خاصی از ظرفیت های موجود در پیرامون خود استفاده می کنیم گفت: کسانی که در این حوزه کار می کنند تمام ظرفیت و پتانسیل خود را به کار گیرند تا شاهد آبادانی و پیشرفت در عرصه علم به ویژه در منطقه ماسال و شاندرمن که کم بهره در این حوزه هستند، باشیم.
محمدیاری تصریح کرد: قطعا دانشگاه آزاد زمانی که شروع به کار کرد مورد هجمه خیلی از دوستانی که در مجموعه دانشگاه های دولتی بودند، قرار گرفت اما به مرور زمان جایگاه واقعی خود را پیدا کرد و امروز نقش برجسته ای در حوزه علم، تحقیق و پژوهش دارد.
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما اعتقاد داریم که شایسته سالاری باید در همه عرصه ها حرف نخست را بزند و شاخص باشد اما در کنار شایسته سالاری باید شاخصه های دیگر در راستای رفع نواقص وجود داشته باشد.
وی افزود: قطعا دکتر اسلامی در این مدت زحمات فراوانی کشیده که از وی تشکر می کنیم اما انتظار از دکتر رضوی که یک چهره فرهیخته بومی است بیشتر است زیرا با مشکلات در منطقه بیشتر آشناست و جهشی را که جز منویات رهبر …