به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر، به مناسبت عید سعید قربان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر با همکاری شهرداری و مدیریت طرح ساحلی تازه آباد رضوانشهر، روز دوشنبه ٢١ مرداد، برنامه های شاد فرهنگی و هنری با حضور هنرمندان گروه افرا در طرح سالم سازی تازه آباد رضوانشهر با حضور گسترده همشهریان و مسافران اجرا کرد.

همچنین به مناسبت روز خبرنگار، فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و خبرنگاران با حضور در گلزار شهدای این شهرستان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و گلباران مزار شهدا و قرائت فاتحه با آرمان های انقلاب تجدید پیمان نمودند.

کاروان پیک امید

به همت کانون پرورش فکری کودکان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ادارات و نهادهای شهرستان رضوانشهر کاروان پیک امید با اجرای برنامه های شاد و متنوع ( نمایش،قطعات موزیکال، مسابقه و …) ویژه کودکان و نوجوانان و خانواده ها درطرح ساحلی تازه آباد و شهرک ولی عصر چوکا شهرستان رضوانشهر برگزار که با استقبال بی نظیر خانواده های رضوانشهری مواجه شد.

همایش تجلیل از خبرنگاران

به همت فرمانداری رضوانشهر، باهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشداران، شهرداران رضوانشهر و پره سر و همچنین جمعی از مدیران این شهرستان، به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار از خبرنگاران و فعالان رسانه در شهرستان رضوانشهر تجلیل بعمل آمد و نمایندگان خبرنگاران در این مراسم به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند. لازم به ذکر است در این مراسم حدود ۵۰ نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای تجلیل شدند.

کلاس تئاتر برای معلولین 

کلاس تئاتر برای معلولین در رضوانشهر در حال برگزاری است، در این دوره هنر آموزان با اصول کاربردی تئاتر آشنا می شوند. لازم به ذکر است این دوره کاملا” بصورت رایگان است و شرکت کنندگان در پایان دوره نمایشی را برای اجرا آماده خواهند نمود.

برنامه هنری در طرح سالمسازی دریا

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری شهرداری و مدیریت طرح ساحلی تازه آباد رضوانشهر چهارشنبه و جمعه مورخه ١۶و ١٨ مرداد برنامه های شاد فرهنگی و هنری با حضور هنرمندان گروه افراء شهرستان در طرح سالم سازی تازه آباد رضوانشهر با حضور گسترده همشهریان و مسافران اجرا شد. لازم به ذکر است برنامه های همچون (تلاوت قرآن – سرود ملی – مسابقات مختلف  فرهنگی – بیت باکس – موسیقی و اجرای نمایش استندآپ کمدی) برگزار گردید.

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی

عصر پنجشنبه ١٧ مرداد به مناسبت پنجمین جشنواره ملی دریای کاسپین نمایشگاه هنرهای تجسمی آثار هنرمندان آموزشگاه آزاد دنیای هنر در ساحلی روستای مقدم محله رضوانشهر (پره سر) برگزار شد.