فرماندار رضوانشهر: خواستار توجه همگان نسبت به امر کتاب و کتابخوانی شد

محمد مهدی مظفری صبح امرزو در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن تشکر از عملکرد رئیس و مجموعه کتابخانه های عمومی این شهرستان گفت: شهرستانی که در حوزه کتابخانی دارای رتبه نخست در سطح استان می باشد مستلزم توجه ویژه و خاص است.

به گزارش تالش فردا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر،فرماندار رضوانشهر خطاب به اعضای انجمن کتابخانه ها و تصمیم گیران این عرصه افزود: ضمن برطرف نمودن مشکلات کتاب و کتابخوانی نسبت به آماده سازی فضای کافی و ایجاد زیرساخت های لازم در این زمینه همه باید همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس انجمن کتابخان های عمومی شهرستان با اشاره به این مطلب که وضعیت جامعه به گونه ای است که مسئله کتاب و کتابخوانی تاثیر مستقیم بر فرهنگ ما دارد، افزود: همه دلسوزان، مدیران و فعالان این عرصه در شهرستان نسبت به ایجاد فضای انس با کتاب اهتمام لازم و کافی را بعمل آورند و تلاش مضاعف در این زمینه داشته باشند.

محمد مهدی مظفری با بیان اینکه شهرداران و ادارات فرهنگی شهرستان می توانند در این حوزه موثر باشند، گفت: شهرداران رضوانشهر و پره سر نسبت به درج نام کتابخانه عمومی در تابلوی راهنمای شهر اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نسبت به پیگیری و اجرای کلیه مصوبات جلسات انجمن در اسرع وقت اقدام نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه پره سر نیز در این جلسه طی سخنانی با بیان انیکه مطالعه بصیرت، بینایی و دانایی می آورد، گفت: مطالعه یکی از راه های عمل به توسعه است و نیازمند فراهم ساختن شرایط خاص می باشد.