نگاهی به عملکرد مسئولان شهرستانی #رضوانشهر بیانگر این مطلب است اگر چه بسیاری از مسئولان سخت در تلاش هستند ولی گویا قرار نیست اتفاق عجیب و تغییری در شیوه مدیریتی این شهرستان ایجاد شود .

این شیوه مدیریت که در بین مدیران جوان #دولت_تدبیروامید هم شایع شده بیانگر این است که حس #عدم_جدیت حضور #جوانان در تحولات حوزه اقتصادی، سیاسی و ایجاد توسعه در منطقه می باشد .

علارقم سخنان رهبر معظم انقلاب در تاکید به فعالیت جوانان و حمایت مسئولان از قشر جوان، شاهد آن هستیم که در این شهرستان به معنای واقعی، اگر فرصتی هم برای جوانان ایجاد شود در جهت حفظ منافع برخی مسئولان است.

برخی از این مسئولان با وجود قراردادهای رسمی با #عدم_تعهد به راحتی وقت، انگیزه، انرژی و نیز سرمایه جوانان این منطقه را بازی گرفته و با سکوت و وقت تلف کردن در نتیجه #سومدیریت #اعتماد مردم را از وجود این جوانان سلب می کنند .

مثال جامع و مفصل که مصداق این سومدیریت در این شهرستان می باشد که باید زنگ خطری برای جوانان و نیز اعتماد مردم در نتیجه عدم تعهد مسئولان می باشد را به اطلاع افکار عمومی می رسانیم.

پروژه #طرح_تفکیک_از_مبدا در سال ۹۷ طی قرارداد های رسمی با طی مسیر تشریفات اداری بین شهرداری های #رضوانشهر و #پرهسر عقد شد که طی آن شرکت مجری با صرف هزینه بسیار زیاد طی یک سال با رویکرد فعالیت بلند مدت، که در قرارداد هم موجود بود اقدام به آموزش ۱۰ هزار خانوار در شهرهای رضوانشهر پره سر و شهرک ولیعصر(عج) چوکا نمود و سپس بعد از آن به سمت جمع آوری و نیز ایجاد بسترهای #کارآفرینی و #اشتغال و ترویج #فرهنگ حفظ #محیط_زیست و کاهش زباله، با هزینه شرکت بصورت کارگاه های منظم ماهیانه نمود که در نتیجه این عملکرد بیش از ۳۰ نفر اشتغال مستقیم به وجود آمد و حدود ۵۰۰ میلیون تومان از جانب شرکت مجری هزینه شد .

جوانان این شهرستان برای ادامه این مسیر نیاز به حمایت البته نه مالی ( که لازم به ذکر است مصوبه آن توسط کمیته پسماند تصویت شد ولی اجرایی نه) و نیز به تامین موارد تعهد شده از سوی شهرداری ها که در قرارداد موجود که بعد از مکاتبات فراوان وجلسات بی نتیجه کمیته پسماند شهرستان رضوانشهر و سکوت فرمانداری به عنوان رئیس کمیته پسماند شهرستان رضوانشهر، نسبت به عملکرد شهرداران در خصوص سرمایه و جوانان این شهرستان و از همه مهتر #اعتماد_مردم به این جوانان که این مردم با فرهنگ بدون چشم داشت طرح تفکیک از مبدا را اجرا و بسیار پیگیر هستند و همچنان این سوال برایشان مطرح است که چرا دیگر این طرح اجرا نمی شود و سرنوشت شرکت مجری و جوانان #بومی مشغول به کار در این حوزه چه شد ؟

آقای #فرماندار ، #شهرداران و #شوراهای_شهر باید پاسخگوی افکار عمومی باشند، که چرا #سومدیریت و #عدم_تعهد و از طرفی شعار دفاع از اشتغال جوانان و رفع موانع اشتغال در شهرستان نتیجه ای این چنین فاجعه بار دارد؟

آقای فرماندار و شهرداران باید جوابگوی اعتماد مردمی باشند که این جوانان با صرف زمان و هزینه خانه به خانه و چهره به چهره با عملکرد خود نظرشان را جلب کرده و شهرداران رزومه عملکرد همین جوانان را به عنوان عملکرد خود در سازمان های کشوری به رخ کشیده اند.

منتظر پاسخ مسئولان مرتبط به این موضوع به مردم ، جوانان و اعتماد عمومی آنها هستیم .

رهبر انقلاب: جوانان راه حل کشورند نه مشکل کشور.