حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 76 تعداد نوشته های امروز : 0×
اسامی ناظران و داوران هفته پنجم لیگ دسته یک والیبال
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
شناسه : 576
2
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته پنجم مرحله مقدماتی لیگ دسته یک مردان را اعلام کرد.
ارسال توسط : منبع : خبرگزاری صداوسیما
پ
پ

به گزارش رضوان انلاین به نقل ازخبرگزاری صدا و سیما، هفته پنجم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان جمعه ۲۸ مهر با ۱۲ دیدار در شهر‌های سیرجان، تنکابن، بابلسر، رضوانشهر، کرمان، تهران (سه دیدار)، بشرویه، آمل، قم و ماکو پیگیری می‌شود.

سازمان لیگ ضمن اعلام اسامی ناظران و داوران این دیدار‌ها اعلام کرد؛ از هفته پنجم این رقابت‌ها، تیم شهرداری فردیس جایگزین تیم شهرداری شهر قدس شد و نام تیم مس مشگین شهر به نام طلایی پوشان ۱۵ خرداد ورامین تغییر پیدا کرد.

 

برنامه مسابقات و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است:

گروه A:

سیرجان، سالن شهید حاج قاسم سلیمانی، ساعت ۱۶

آکادمی قهرمانی گل گهر سیرجان – مهرگان نور

نماینده سازمان لیگ: حسن فتاحی، ناظر داوری: شهباز صدری، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: جلال بنکدار

 

تهران، شهید حسن پور کاوه، ساعت ۱۶

نیروی زمینی – شهرداری فردیس

نماینده سازمان لیگ: ابراهیم عشق دوست، ناظر داوری: خلیل یگانه مجد، داور اول: محمد آقایی و داور دوم: اسماعیل رزقی

 

تنکابن، سالن امام رضا (ع)، ساعت ۱۶

نام آوران تنکابن – کریمه قم

نماینده سازمان لیگ: غلامرضا علیزاده، ناظر داوری: حسن منصوری، داور اول: مجتبی بیداریان و داور دوم: مهدی اخلاقی

 

بابلسر – سالن امام علی (ع)، ساعت ۱۶

توپکا بابلسر – مس سونگون

نماینده سازمان لیگ: حمید حق بین، ناظر داوری: عیسی مخدومی، داور اول: محمدرضا درفش کاویان و داور دوم: سید هادی مرتضوی

 

رضوانشهر، سالن محسنی، ساعت ۱۶

کاسپین پره سر گیلان – صنعتگران امید

نماینده سازمان لیگ: عباس امانی شهرک، ناظر داوری: بهروز یثربی، داور اول: احسان شرکائی و داور دوم: محسن حیدریان

 

کرمان، سالن تربیت کرمان، ساعت ۱۶

مس کرمان – مس شهر بابک

نماینده سازمان لیگ: اکبر توکلی، ناظر داوری: ابوالقاسم سیستانی پور، داور اول: بهزاد جهانگیری و داور دوم: مهدی بذری

 

گروه B:

تهران، سالن سروش مرزداران، ساعت ۱۶

رازین پلیمر – طلایی پوشان ۱۵ خرداد ورامین

نماینده سازمان لیگ: اسماعیل معدن پیشه، ناظر داوری: جلال جاودانی، داور اول: رمضان جلال و داور دوم: وحید امیریان

 

بشرویه، سالن آرتین، ساعت ۱۶

آرتین – رعد پدافند

نماینده سازمان لیگ: امیر ظهیری، ناظر داوری: هدایت میهن دوست، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: علی اصغر ثابتی پور

 

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۶

کود گلفام آمل – فولاد مبارکه سپاهان

نماینده سازمان لیگ: علیرضا داوودی، ناظر داوری: علی یاوری، داور اول: وحید پورکاشیان و داور دوم: جواد مرآتی

 

تهران، سالن شهدای نهاجا، ساعت ۱۶

عقاب نهاجا – شهرداری آزادشهر

نماینده سازمان لیگ: اسدالله شاهمرادزاده، ناظر داوری: حسین پورکاشیان، داور اول: قادر صادقی و داور دوم: صادق ذکائی

 

قم، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۶

افق قم – ملوان تهران

نماینده سازمان لیگ: سعید روشن بختی، ناظر داوری: محمدعلی امیدی، داور اول: امید فولادی وندا و داور دوم: حامد گرجی

 

ماکو، سالن ۲۰۰۰ نفری ماکو، ساعت ۱۶

مقاومت ماکو – درنالار ارومیه

نماینده سازمان لیگ: حمید ساداتی، ناظر داوری: غلامرضا صنعتی، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: وحید سبک خیز

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.